Mikael Ericsson Blandteknik

552054

MIKAEL ERICSSON (samtida): "Social Sweden", signerad och daterad a tergo Mikael Ericsson 1988, blandteknik på pannå, ca 40x39 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Mikael Ericsson Blandteknik

Budhistorik (2 bud)

4088957
4088952

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.