Axel Olson Blandteknik

552048

AXEL OLSON (1899-1986): Surrealistiskt motiv, blandteknik; krita, blyerts, signerad samt daterad Axel Olson 80, ca 30x23 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Axel Olson Blandteknik

Budhistorik (12 bud)
4102183
4102181
3 800
4102180
3 600
4102179
3 400
4102176
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.