Peter Mandl bronsskulptur

552043

PETER MANDL (Tjeckien/Sverige, född 1947): "Three Sisters", skulptur, brons, signerad Mandl, numrerad 1/8, höjd ca 33 cm, på stensockel

Konst, Skulpturer, Metall

Baltzarsgatan 6, Malmö

Peter Mandl bronsskulptur

Budhistorik (5 bud)
4095130
8 000
4095123
6 000
4094442
4093751
4087071

Slutpris SEK:
8 000
727 EUR, 840 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.