Bokhyllor Josef Frank

552040

JOSEF FRANK, bokhyllor, 7 dlr (4 sektioner), Svenskt Tenn, modell 1142, fanérade i mahogny, justerbara hyllplan, mått underreden höjd ca 118, 100x27/ 118, 100x25, 118, 100x25, 109, 45x25 cm, överdelar höjd ca 106, 100x27/ 108, 100x25, 108 100x25 cm, nyckel och hyllplanshållare i mässing, finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, ytskador

Möbler, Hyllor, Design, Selected

Rum 7

Bokhyllor Josef Frank

Budhistorik (43 bud)
4102289
19 000
4102285
18 500
4102281
18 000
4102278
17 500
4102273
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 856 EUR, 2 172 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.