Dagbädd

552023

DAGBÄDD, sekelskifte 1900, förgyllda beslag i form av fleuroner, höjd ca 60, 72x170 cm

Senare bemålning, klädsel med visst slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Dagbädd

Budhistorik (3 bud)

4101934
500
4099150
4089336

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.