Matbord med skiva av körsbär

552020

MATBORD, 2000-tal, skiva av körsbär, kryssformat underrede av förkromat stål, höjd ca 74, 130x90 cm

Repor

Möbler, Matbord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Matbord med skiva av körsbär

Budhistorik

2018-06-13 kl 21:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.