Dynamitvärmare 1900-talets början

551921

DYNAMITVÄRMARE, 1900-talets början, bleckplåt invändigt, läderbeklädd juteväv, höjd ca 50 cm

Slitage, torkat läder

Nautica/Technica

Hylla 3

Budhistorik (20 bud)
4102085
4102236
1 400
4102085
1 300
4102234
4102085

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.