Arne Vodder Modell 431 Sibast furniture

551874

ARNE VODDER, för Sibast möbler, "modell 431", ettikettmärkt: "Made in Denmark Sibast furniture", karmstolar, 2 st, Danmark, 1900-talets mitt, jakaranda med svart läderklädsel, sitthöjd 45 cm
cites intyg medföljer

Smärre bruksslitage i form av repor märken

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Budhistorik (23 bud)
4101608
2 400
4093735
4092249
4089028
1 900
4085946
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.