Spegel sengustaviansk

551796

SPEGEL, omkring 1800, sengustaviansk, bronserad och bemålad, skuren dekor, ca 143x63 cm

Senare bronsering, smärre slitage och skador

Speglar

Rum 14

Spegel sengustaviansk

Budhistorik (6 bud)
4101859
3 600
4101027
3 400
4100954
3 200
4097275
2 600
4095366
2 400

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.