Bokhylla

551781

BOKHYLLA, 1930/40-tal, bemålade, rokokostil, höjd 88, 140x30 cm, nyckel finns

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Bokhylla

Budhistorik (4 bud)

4102710
1 600
4085707
4085673
4085671
700

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.