Nicolas de Staël tusch på papper

551584

NICOLAS DE STAËL (Ryssland 1914-1955 Frankrike): Komposition, signerad och daterad Staël -49, tusch på papper, 19,5x25 cm.

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Collection

Budhistorik (16 bud)
4112330
46 000
4112029
44 000
4111638
42 000
4111098
40 000
4108069
37 000

Slutpris SEK:
46 000
4 494 EUR, 5 258 USD
Utropspris SEK:
60 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.