Ivar Morsing oljemålning

551453

IVAR MORSING (1919-2009), Komposition, signerad ''I Morsing'', olja på duk, 70x100 cm

Smärre slitage

Fack 2

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4103291
1 900
4103861
1 800
4103291
1 700
4103258
1 600
4103290
1 600

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.