Gustaf Fogelberg oljemålning

551441

GUSTAF FOGELBERG (1901-1971): ''Gamla Munktorget Jönsköping'', signerad ''G Fogelberg'' och daterad 57, olja på duk, 46x65 cm

Smärre tryckmärken, krackelering

Fack 8

Gustaf Fogelberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4103940
4103662
4103939
4103662
950
4103934
900

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.