Bob Dylan, Rooftop Bar

551051

BOB DYLAN (född 1941): Rooftop Bar, digital print, 2009, signerad och numrerad 279/295, utgiven av Washington Green Fine Art.
I. 54,5 x 39 cm

joakim.geiger@auktionsverket.se

Digital print, 2009, signed and numbered. In good condition.

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Bob Dylan, Rooftop Bar
Budhistorik (11 bud)
4111709
15 000
4111708
11 500
4111706
11 000
4109117
10 500
4103472
10 000

Slutpris SEK:
15 000
1 364 EUR, 1 575 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.