Dresden

550783

DRESDEN, 3 delar, bonbonjär med lock, skål samt figurin, 1900-tal, polykromt bemålade och förgyllda, höjd ca 11,5-24 cm

nagg

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Dresden

Budhistorik (1 bud)

4099417
2018-06-12 15:58:44

2018-06-13 kl 21:22
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.