Edvin Ollers oljemålning

550778

EDVIN OLLERS (1888-1959): gata, signerad och daterad E Ollers 1959, olja på duk, ca 33x24 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4102095
4100278
4095534

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.