Bruno Ekström etsning Katarinavägen

550771

BRUNO EKSTRÖM (1941-1990): "Katarinavägen Stockholm", signerad Bruno Ekström 73, etsning, 157/310, 33 x 23 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik

2018-06-13 kl 20:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.