Breguet Héritage armbandsur i 18 k

550099

BREGUET, armbandsur, Héritage, 18 k guld, ca 2017, automatisk, safirglas, månfas, refnr, 8860BR/11/386, boettnr. 8860, serienr. 2086BE, cal 586L orginalarmband i läder, viklås i 18 k, boett 26x36 mm, inkl. inner-ytterbox, intstruktionsbok samt certifikat stämplat november 2017

"Ingår i exklusiva damarmbandsur"

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion, Selected

Budhistorik (9 bud)
4107787
31 000
4107783
30 000
4102889
28 000
4102561
27 000
4095080
22 000

Slutpris SEK:
31 000
2 818 EUR, 3 255 USD
Utropspris SEK:
150 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.