Patek Philippe Gondolo damarmbandsur

550098

PATEK PHILIPPE, damarmbandsur, 18 k guld, Gondolo, ca 2017, manuell, safirglas, glasbaksida, refnr. 7041R-001, verknr. 5999212, cal 215, originalarmband i läder, originalspänne i 18 k, boett besatt med 108 diamanter totalt ca 0,334 ct, diameter 30 mm, inkl. inner-ytterbox, instruktionsbok, certifikat stämplat mars 2017

"Ingår i exklusiva damarmbandsur"

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion, Selected

Budhistorik (7 bud)
4107635
90 000
4107634
82 000
4102538
70 000
4093723
60 000
4093123
37 000

Slutpris SEK:
90 000
8 793 EUR, 10 287 USD
Utropspris SEK:
170 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.