Jaeger-Lecoultre Rendez Vous damarmbandsur

550097

JAEGER-LECOULTRE, armbandsur, Rendez Vous, stål, ca 2016, automatisk, safirglas, dag/natt-indikator, refnr. 3468121, boettnr. 346.8.56.S, seriennr. 2856939, cal 967A, verknr. 3984644, originallänk, viklås, diameter 29 mm, inkl. originalbox samt certifikat stämplat februari 2016

"Ingår i exklusiva damarmbandsur"

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion, Selected

Budhistorik (6 bud)
4101139
40 000
4097105
20 000
4096745
6 000
4096732
4096681

Slutpris SEK:
40 000
3 908 EUR, 4 572 USD
Utropspris SEK:
60 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.