Patek Philippe Calatrava damarmbandsur

550095

PATEK PHILIPPE, damarmbandsur, Calatrava, 18 k guld, ca 2017, automatisk, safirglas, månfas, refnr. 7121J-001, verknr. 7006086, cal 215, originalläderband, originalspänne i 18 k, boett besatt med 66 diamanter ca 0,52 ct totalt, diameter 33 mm, inkl. inner-ytterbox, instruktionsbok samt certfikat stämplat september 2017

"Ingår i exklusiva damarmbandsur"

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion, Selected

Budhistorik (14 bud)
4107750
150 000
4107431
130 000
4107426
120 000
4106172
110 000
4105833
100 000

Slutpris SEK:
150 000
14 655 EUR, 17 145 USD
Utropspris SEK:
180 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.