Soffra fåtöljer Louis XV stil

550068

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XV stil, grön plyschklädsel, soffans längd ca 200 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 13

Soffra fåtöljer Louis XV stil

Budhistorik (8 bud)
4102294
2 400
4102283
4102279
4102275
4102262

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.