Karin Parrow oljemålning

549735

KARIN PARROW (1900-1984): Parkliv med lekande hundar, signerad Karin Parrow, olja på duk, 50x65 cm

ebba.de.faire@auktionsverket.se

Ändringar/tillägg

Konst, Äldre måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Karin Parrow oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4112306
23 000
4112211
22 000
4112293
22 000
4112211
21 000
4112286
20 000

Slutpris SEK:
23 000
2 247 EUR, 2 629 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.