Jens Jensen, Pojken på muren

549705

JENS JENSEN (1946-2015): Pojken på muren, stämpelsignerad och numrerad på baksidan 6/22, gelatinsilverfotografi, bildmått 39 x 49 cm.
Edition 22+2 AP

joakim.geiger@auktionsverket.se

Ändringar/tillägg

Fotografi, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Jens Jensen, Pojken på muren

Budhistorik (19 bud)
4102718
12 000
4098873
9 800
4098779
9 400
4098306
9 000
4098084
8 800

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.