Björn Persson the Emperor

549490

BJÖRN PERSSON (född 1972): "The Emperor", signerad och daterad Björn Persson 2016, edition 2/3, pigmentprint, ca 140x93 cm

joakim.geiger@auktionsverket.se

Ändringar/tillägg

Fotografi, Nutida, Diverse, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Björn Persson the Emperor

Budhistorik (36 bud)
4112680
44 000
4111656
42 000
4111655
40 000
4111654
39 000
4111653
38 000

Slutpris SEK:
44 000
4 000 EUR, 4 620 USD
Utropspris SEK:
60 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.