Gudsmoder Lennartsnäs

548073

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Gudsmoder, olja på kopparplåt, ca 17,5x14 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Konst, Äldre måleri, Lennartsnäs

Gudsmoder Lennartsnäs

Budhistorik (61 bud)
4098639
28 000
4098634
27 000
4098584
26 000
4098627
26 000
4098584
24 000

Slutpris SEK:
28 000
2 736 EUR, 3 200 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.