Erik Olson oljemålning

547211

ERIK OLSON (1901-1986): Nycklar till TV, signerad och daterad Erik Olson 1963, olja på pannå, 36x51 cm.

ebba.de.faire@auktionsverket.se

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Collection

Erik Olson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4108407
14 500
4106305
14 000
4105325
13 500
4103425
13 000
4102008
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 318 EUR, 1 523 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.