Lindorm Liljefors, oljemålning

546373

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Rådjursfamilj i vinterlandskap, signerad Lindorm L- 63, olja på pannå, 32,5x40,5 cm

Ändringar/tillägg

Konst, Äldre måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
4105087
6 000
4102146
5 000
4102137
4 800
4099849
4 200
4084575

Slutpris SEK:
6 000
545 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.