Carl Frederik Sörensen oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

544658

CARL FREDERIK SÖRENSEN (Danmark 1818-1879): Kustlandskap, signerad och daterad C. Frederik Sörensen 1850, olja på duk, 80x117 cm

pierre.olbers@auktionsverket.se

Ändringar/tillägg

Konst, Äldre måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

544658 - Carl Frederik Sörensen oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
4111844
26 000
4096260
25 000
4096257
20 000
4083932
10 000
4083021

8 timmar 53 minuter kvar
Avslutas 2018-06-18
20:48   (21:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
26 000
2 540 EUR, 2 972 USD
Utropspris SEK:
100 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.