Jan de Vliegher V&A 22

Föregående | Översikt | Nästa

538322

JAN DE VLIEGHER (Belgien, född 1964), "V&A 22", signerad Jan de Vliegher och daterad på baksidan 2011. Olja på duk, 200x200 cm.

PROVENIENS:
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm.

Jan de Vliegher bor och arbetar i Brügge. Han är utbildad i Gent i Belgien.

ebba.de.faire@auktionsverket.se

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

538322 - Jan de Vliegher V&A 22
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Jan de Vliegher V&A 22

Budhistorik (4 bud)

4111692
25 000
4089585
12 000
4085400
11 500
4083700
11 000

7 timmar 34 minuter kvar
Avslutas 2018-06-18
19:30   (20:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
25 000
2 443 EUR, 2 858 USD
Utropspris SEK:
80 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.