Evert Lundqvist oljemålning

536316

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Balettdansös, signerad E.V., a tergo signerad och daterad Evert Lundqvist 1979, olja på duk, ca 67x48 cm

ebba.de.faire@auktionsverket.se

Ändringar/tillägg

Nybrogatan 32, Stockholm

Evert Lundqvist oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4107956
19 500
4092664
18 500
4085271
18 000

Slutpris SEK:
19 500
1 905 EUR, 2 229 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.