Bengt Lindström olja

531926

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikten, signerad Lindström, olja på duk,116x89 cm

ebba.de.faire@auktionsverket.se

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Bengt Lindström olja

Budhistorik (15 bud)
4106368
52 000
4111774
52 000
4106368
48 000
4111290
46 000
4106368
44 000

Slutpris SEK:
52 000
5 080 EUR, 5 944 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.