Parkurna 1800-talets fjärde kvartal

Föregående | Översikt | Nästa

529307

PARKURNA, 1800-talets fjärde kvartal, campanaform, gjutjärn, postament av komposit, total höjd 123, diameter 100 cm

För konditionsrapport kontakta markus.anderzon@auktionsverket.se

Smärre korrosion, postament med nagg och sprickor

Ändringar/tillägg

Diverse, Trädgård, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

529307 - Parkurna 1800-talets fjärde kvartal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (9 bud)
4108787
25 000
4107452
23 000
4106600
4101674
900
4101509
500

1 timme 48 minuter kvar
Avslutas 2018-06-18
13:42   (14:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
25 000
2 443 EUR, 2 858 USD
Utropspris SEK:
60 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.