Tycho Ödberg akvarell

528749

TYCHO ÖDBERG (1865-1943): Barn i sommargrönska, signerad Tycho Ödberg, akvarell på papper, 25x45 cm

pierre.olbers@auktionsverket.se

Ändringar/tillägg

Konst, Äldre måleri, Collection

Tycho Ödberg akvarell

Budhistorik (4 bud)

4110697
4100650
4083839
4083128

Slutpris SEK:
109 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.