Roland Svensson

545249

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Nassa", signerad Roland S, litografi, 27x37 cm, signerad och numrerad 2/6

Fack 32

Roland Svensson
Budhistorik (15 bud)
4031409
4039577
4031409
950
4034355
900
4031409
850

Slutpris SEK:
104 EUR, 125 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.