Kandelabrar

Föregående | Översikt | Nästa

544863

KANDELABRAR, ett par, Ryssland, empire, 1800-talets början. För sex ljus, höjd 89 cm.

Tre ljusarmar med reparation/skador och varierande förgyllning. Ljusarmarna lösa.

Metall, Brons

Södra kajen 14, Helsingfors

544863 - Kandelabrar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Kandelabrar

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4044906
6 400
4031742
4 400
4028310
3 300
4027798
30

21 timmar 22 minuter kvar
Avslutas 2018-05-21
19:02   (20:02 )
AKTUELLT BUD EUR:
6 400
67 941 SEK, 7 691 USD
Utropspris EUR:
8 000-10 000

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund