Julius von Klever

544857

JULIUS VON KLEVER (1850-1924): kvällens sista solstrålar, signerad och daterad 1901, olja på duk 97x62 cm.

Konst, Rysk konst och konsthantverk

Södra kajen 14, Helsingfors

Julius von Klever

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4045670
18 000
4042345
17 000
4035825
16 000

Slutpris EUR:
18 000
184 237 SEK, 21 058 USD
Utropspris EUR:
25 000-35 000