Oidentifierad konstnär oljemålning

544762

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Motiv från Florens, signerad och daterad A Heiroth(?) 1909, olja på duk, 60x70 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Budhistorik (44 bud)
4044040
11 000
4044075
10 500
4044040
9 400
4044066
9 200
4044040
8 600

Slutpris SEK:
11 000
1 075 EUR, 1 257 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.