Lèon Bakst

Föregående | Översikt | Nästa

544700

LÈON BAKST (1866-1924) Ruiner vid klippbranten
Sign. Blandteknik på papper 35x26 cm.

Proveniens: Såld på Sotheby's 14.11 1988, katalog sid 84, nr 139.

Konst, Rysk konst och konsthantverk

Södra kajen 14, Helsingfors

544700 - Lèon Bakst
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Lèon Bakst

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
4046682
3 300
4042318
3 200
4039964
3 100
4039402
4035803
980

19 timmar 47 minuter kvar
Avslutas 2018-05-21
17:28   (18:28 )
AKTUELLT BUD EUR:
3 300
35 032 SEK, 3 966 USD
Utropspris EUR:
6 000-8 000

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund