Charles Sjöholm oljemålning

544634

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): "Fiskargränd, Visby" signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 38x46 cm

Fack 28

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4040207
4040117
4039610
500
4034587
4025737

Slutpris SEK:
94 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.