Bordslampor 4 st

544579

BORSLAMPOR, 4 st, 1970/80-tal, mässing, märkta Nybro Armatur, inkl. 3 st skärmar, höjd (stomme) 45 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor 4 st

Budhistorik (14 bud)
4040235
2 400
4040224
4040222
4040222
1 900
4040220
1 800

Slutpris SEK:
2 400
226 EUR, 272 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.