Josef Jungwirth oljemålning

544548

JOSEF JUNGWIRTH (1869-1950): Badande barn, signerad J Jungwirth, olja på pannå, ca 32x46 cm

Rum 4

Josef Jungwirth oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4033286
4040346
3 800
4033286
3 600
4040341
3 400
4033286
3 200

Slutpris SEK:
364 EUR, 420 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.