Ville Vallgren

544512

VILLE VALLGREN (1855-1940): Askurna, signerad Paris samt daterad 1892. Brons, höjd ca 23,5 cm.

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Ville Vallgren

Budhistorik (27 bud)
Bud EUR
4049623
4 200
4049704
4049623
3 900
4049702
3 800
4049623
3 700

Slutpris EUR:
4 200
44 586 SEK, 5 047 USD
Utropspris EUR:
3 800-4 200