Stop allmoge 17/800-tal

544421

STOP, allmoge, Norge, 17/800-tal, masur, dekor av lejon, stämplad 'TTS' till undersidan, höjd ca 23 cm

Gamla lagningar och sprickor, slitage, repor och anlöpning

Diverse, Hem, Allmoge

Stop allmoge 17/800-tal

Budhistorik (25 bud)
4047956
5 000
4047954
4 800
4047952
4 600
4047942
4 400
4045562
4 200

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.