Takkrona rokokostil

544409

TAKKRONA, 1900-talets mitt, rokokostil, 5-armad, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 40, diameter 40 cm

Slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 7

Takkrona rokokostil

Budhistorik (1 bud)

4039995
2018-05-17 08:34:43

2018-05-17 kl 11:21
Slutpris SEK:
28 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.