Cristos Gianakos blandteknik

544393

CRISTOS GIANAKOS (USA, född 1934): Komposition, monogramsignerad CG och daterad 82, blandteknik på papper (gouache och pastell), ca 33x62 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Cristos Gianakos blandteknik

Budhistorik (5 bud)
4038451
500
4038449
450
4038285
4031968
4024550

Slutpris SEK:
500
47 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.