Åsa Peck

544384

ÅSA PECK (samtida): ''Sun over worried souls'', signerad och daterad 2012, olja på pannå, ca 81x61 cm

Fack 48

Åsa Peck

Budhistorik (23 bud)
4041495
1 700
4041482
1 600
4041478
4041444
1 400
4041444

Slutpris SEK:
1 700
160 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.