Thorwald Alef

544265

THORWALD ALEF (1896-1974): Flickor, signerad, gips, höjd ca 25, längd ca 53 cm

Smärre nagg

Konst, Skulpturer

Rum 7

Thorwald Alef

Budhistorik (2 bud)

4033306
500
4024736

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.