Ram 1800-talets första hälft

544183

RAM, 1800-talets första hälft, förgylld, innermått 88x127, yttermått 108x141 cm, spännramen märkt CJ Fahlcrantz, motiv från Gripsholm

Smärre ytskador

Diverse, Hem

Ram 1800-talets första hälft

Budhistorik (24 bud)
4037425
1 900
4039224
1 800
4037425
1 700
4039222
1 600
4037425

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.