Bordspendyl 1800-tal

544125

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, Frankrike, urtavla med romerska siffror, boettnr. 1555, höjd 31 cm

Saknar pendel

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 3

Bordspendyl 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
4039191
650
4039170
600
4039188
550
4039170
500
4039133
450

Slutpris SEK:
650
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.